Aranżacja wnętrz MPP Projekty - Wnętrza dopasowane do osobowości,

O mnie

Moja codzienna praca to aranżacja wnętrz będących spełnieniem Twoich marzeń o pięknym i funkcjonalym wnętrzu.

Dzień dobry,

mam na imię Magda. Od wielu lat moje życie wypełnia miłość do aranżacji wnętrz i szeroko pojętej estetyki. Wykształcenie z nauk społecznych pozwala mi zrozumieć oczekiwania osób, które poznaję. Mój niepoprawny pedantyzm wydaje się być w tym miejscu zaletą. Uwielbienie do organizacji przy jednoczesnej pasji do wzornictwa pozwala mi komponować wymarzone projekty.

Troszczę się o to, aby pomieszczenie było w pełni dopasowane do osobowości i stylu życia jego mieszkańców. Aranżacja wnętrz wymaga umiejętnego rozplanowania przestrzeni. Potrafię stworzyć wnętrza nie tylko piękne i stylowe, ale również praktyczne i funkcjonalne. Dostosowuję kolorystykę i styl do preferencji i upodobań inwestorów. Ułatwiam klientom ergonomicznie zagospodarować każdy metr kwadratowy projektowanej przestrzeni. Pomagam rozwiązywać problemy dotyczące wyboru materiałów wykończeniowych, kolorów, sprzętów, mebli oraz dodatków dekoracyjnych. Nadzoruję budżet przeznaczony na wykończenie nieruchomości.

Rozmawiając o projekcie wnętrza zmierzam do poznania i zrozumienia oczekiwań swoich klientów, aby aranżacja wnętrza była w pełni dopasowana do ich indywidualnych potrzeb. Niestrudzenie dążę do stworzenia pomieszczenia najodpowiedniejszego. Niezależnie czy chcesz zaprojektować stylowe wnętrze dla celów prywatnych, służbowych, czy inwestycyjnych możesz liczyć na moje wsparcie. 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą celebrującą każdy dzień. Uwielbiam podróże, z których przywożę głowę pełną niezliczonych inspiracji do nowych projektów.

Chcesz, abym pomogła urządzić Twój wymarzony dom, a może masz inne pytania? Skontaktuj się ze mną w najdogodniejszy dla Ciebie sposób:

Co mnie wyróżnia:

online

PRACA ZDALNA

Terminowość

TERMINOWOŚĆ

kreatywność

KREATYWNOŚĆ

DBAŁOŚĆ
O DETALE

wyczucie twoich potrzeb

WYCZUCIE TWOICH POTRZEB

Zaufanie

RZETELNY KONTAKT

POROZMAWIAJMY O TWOIM WYMARZONYM WNĘTRZU.

Zapraszam do kontaktu. Odpowiem na pytania i przygotuję ofertę specjalnie dla Ciebie.

4 proste kroki do wymarzonego projektu wnętrza

Jak wygląda współpraca?

spotkanie z projektantem wnętrz Gdynia

1. Spotkanie

funkcjonalny projekt wnętrza Gdynia online

2. Projekt funkcjonalny

koncepcyjny projekt wnętrz Gdynia online

3. Projekt koncepcyjny

wizualizacje wnętrz Gdynia online

4. Wizualizacje wnętrz 3D

Zaprojektuj wnętrze ze mną.

Przewiń do góry