Konsultacje z projektant wnętrz Gdynia i online +48668118901

Projektant wnętrz Gdynia, projektant wnętrz online

Konsultacje i pomoc w zakupach

  • Nie potrafisz określić swoich oczekiwań co do stylu wnętrza?
  • Szukasz wsparcia i inspiracji w zakresie aranżacji wnętrz
  • Chcesz kupić nowe meble i nie wiesz co wybrać?
  • Chcesz kupić dodatki, ale masz wątpliwości czy będą dobrze wyglądać z resztą aranżacji?
  • Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze nabywając idealnie komponujące się produkty o dobrej jakości.

Konsultacje z projektantem – projektant wnętrz online

Gdy nie jesteś pewny swoich pomysłów dotyczących wymarzonego wnętrza oferuję konsultacje z projektantem wnętrz. Konsultacja jest doskonałą tańszą alternatywą dla usługi projektowania wnętrz. Spotkanie z projektantem jest pomocne na każdym etapie urządzania wnętrz.

W zależności od twoich potrzeb możemy spotkać się osobiście lub umówić spotkanie on-line w postaci wideo rozmowy. Podczas konsultacji podpowiem najlepsze rozwiązania dla twoich wnętrz. Odpowiem na pytania dotyczące układu funkcjonalnego przestrzeni, ustawienia mebli w pomieszczeniach i doboru wyposażenia oraz dodatków dekoracyjnych do twojego domu. Zasugeruję kolorystykę i materiały wykończeniowe, abyś potwierdził swoje pomysły lub odkrył inspiracje. Konsultacja pozwoli uniknąć ryzyka w dokonaniu nietrafionych wyborów. 

Warto przygotować się do spotkania, aby wiedzieć jakimi tematami chcesz się zająć lub jakie pomieszczenia wymagają uwagi. Przygotuj zwymiarowany rzut pomieszczeń, zdjęcia stanu obecnego oraz inspiracje z magazynów lub z internetu. 

Pomoc projektanta w zakupach – projektant wnętrz Gdynia

Pomoc w zakupach jest rozszerzeniem konsultacji skierowaną do wszystkich osób potrzebujących pomocy w dziedzinie projektowania wnętrz. Wspólnie odwiedzimy sklepy z wyposażeniem wnętrz, aby dobrać najlepsze rzeczy tworzące charakter twojego domu. Podczas wizyt w sklepach z wyposażeniem wnętrz pomogę w wyborze produktów na podstawie katalogów, wzorników, próbek i ekspozycji.

Pomoc w zakupach jest szczególnie pomocna, gdy brakuje Ci czasu na zakupy, nie wiesz gdzie szukać wymarzonych produktów lub po prostu czujesz się przytłoczony wszystkimi możliwościami. Dzięki pomocy w zakupach zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na poszukiwanie elementów wykończeniowych i wyposażenia. Jako projektant wnętrz orientuje się w dostępności i cenach potrzebnych produktów. Ponad to podejmuje się negocjacji cen w sklepach.

Pomoc w zakupach możliwa jest również on-line. Kontakt jest wtedy realizowany drogą elektroniczną. Na podstawie twoich potrzeb przygotuje porównanie ofert ze sklepów stacjonarnych i internetowych, podam linki do sklepów z proponowanymi produktami oraz pomogę w uzyskaniu rabatów. 

Skontaktuj się ze mną i umów się na konsultacje lub zakupy. Masz pytania dotyczące ofert? Napisz info@mppprojekty.pl lub zadzwoń +48 668 118901

Scroll to Top