Konsultacje z projektant wnętrz Gdynia i online +48668118901

Projektant wnętrz Gdynia, projektant wnętrz online

Konsultacje i pomoc w zakupach

  • Nie potrafisz określić swoich oczekiwań co do stylu wnętrza?
  • Szukasz wsparcia i inspiracji w zakresie aranżacji wnętrz
  • Chcesz kupić nowe meble i nie wiesz co wybrać?
  • Chcesz kupić dodatki, ale masz wątpliwości czy będą dobrze wyglądać z resztą aranżacji?
  • Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze nabywając idealnie komponujące się produkty o dobrej jakości.

Konsultacje z projektantem – projektant wnętrz online

Gdy nie jesteś pewny swoich pomysłów dotyczących wymarzonego wnętrza oferuję konsultacje z projektantem wnętrz. Konsultacja jest doskonałą tańszą alternatywą dla usługi projektowania wnętrz. Spotkanie z projektantem jest pomocne na każdym etapie urządzania wnętrz.

W zależności od twoich potrzeb możemy spotkać się osobiście lub umówić spotkanie on-line w postaci wideo rozmowy. Podczas konsultacji podpowiem najlepsze rozwiązania dla twoich wnętrz. Odpowiem na pytania dotyczące układu funkcjonalnego przestrzeni, ustawienia mebli w pomieszczeniach i doboru wyposażenia oraz dodatków dekoracyjnych do twojego domu. Zasugeruję kolorystykę i materiały wykończeniowe, abyś potwierdził swoje pomysły lub odkrył inspiracje. Konsultacja pozwoli uniknąć ryzyka w dokonaniu nietrafionych wyborów. 

Warto przygotować się do spotkania, aby wiedzieć jakimi tematami chcesz się zająć lub jakie pomieszczenia wymagają uwagi. Przygotuj zwymiarowany rzut pomieszczeń, zdjęcia stanu obecnego oraz inspiracje z magazynów lub z internetu. 

Pomoc projektanta w zakupach – projektant wnętrz Gdynia

Pomoc w zakupach jest rozszerzeniem konsultacji skierowaną do wszystkich osób potrzebujących pomocy w dziedzinie projektowania wnętrz. Wspólnie odwiedzimy sklepy z wyposażeniem wnętrz, aby dobrać najlepsze rzeczy tworzące charakter twojego domu. Podczas wizyt w sklepach z wyposażeniem wnętrz pomogę w wyborze produktów na podstawie katalogów, wzorników, próbek i ekspozycji.

Pomoc w zakupach jest szczególnie pomocna, gdy brakuje Ci czasu na zakupy, nie wiesz gdzie szukać wymarzonych produktów lub po prostu czujesz się przytłoczony wszystkimi możliwościami. Dzięki pomocy w zakupach zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na poszukiwanie elementów wykończeniowych i wyposażenia. Jako projektant wnętrz orientuje się w dostępności i cenach potrzebnych produktów. Ponad to podejmuje się negocjacji cen w sklepach.

Pomoc w zakupach możliwa jest również on-line. Kontakt jest wtedy realizowany drogą elektroniczną. Na podstawie twoich potrzeb przygotuje porównanie ofert ze sklepów stacjonarnych i internetowych, podam linki do sklepów z proponowanymi produktami oraz pomogę w uzyskaniu rabatów. 

Skontaktuj się ze mną i umów się na konsultacje lub zakupy. Masz pytania dotyczące ofert? Napisz info@mppprojekty.pl lub zadzwoń +48 668 118901

projektowanie wnętrz Gdynia, projektant wnętrz Gdynia

Projektowanie wnętrz

zdalne projektowanie wnętrz online

Zadalne projektowanie wnętrz

aranżacja wnętrz Gdynia, projektowanie wnętrz Gdynia

Projekty pomieszczeń

fotorealistyczne wizualizacje wnętrz 3D Gdynia

Wizualizacje wnętrz 3D

home staging Gdynia, projektant wnętrz Gdynia

Przygotowanie nieruchomości
na sprzedaż lub wynajem

Zaprojektuj wnętrze ze mną.

Przewiń do góry